Z tą świecą odetchniesz z ulgą

Świeca z wosku węzy pszczelej sprawia, że w powietrzu unosi się delikatnie słodki, stłumiony zapach miodu, a w środku czujemy błogostan. Pszczela świeca to nie tylko dawka przyjemności płynąca z rozedrganego płomyka, który sprawia, że wieczór staje się jeszcze bardziej klimatyczny, ale także garść prozdrowotnych wartości, które wyróżniają się na tle innych świec. Co ona ma takiego, czego inne nie mają?

Te niby zwykłe, a jednak niezwykłe świece o ciepłej, miodowej barwie, spalają się bezdymnie, a także zawierają w sobie składniki, które sprawiają, że lepiej nam się oddycha.

Wydzielające się podczas topienia, naturalne substancje jonizują i tym samym oczyszczają powietrze, łagodząc wszelkie dolegliwości nieżytu górnych dróg oddechowych, zarówno zapalenia płuc, astmy oskrzelowej, ale także kataru.

Podczas palenia świecy z wosku pszczelego możesz odetchnąć z ulgą, gdyż wykazuje ona działanie wyciszające i kojące nerwy, wprowadzając do pomieszczenia otulającą, ciepłą atmosferę. Ciekawostką jest fakt, że palenie świec pszczelich zmniejsza szkodliwość promieniowania pochodzącego z urządzeń elektromagnetycznych takich jak telefon komórkowy, komputer, czy telewizor.

Zapach wosku pomaga ustabilizować ciśnienie krwi, a także zwiększać zdolność zapamiętywania, dlatego świetnie pełni rolę niezawodnego kompana do nauki. Kolejną zaletą, spośród ogromnej listy zalet jest działanie neutralizujące przykry zapach dymu tytoniowego.

Jak sam widzisz, atutów produktów pszczelich niemal nie da się policzyć. Ich lista jest długa i szeroka, a działanie na organizm zbawienne.

Dlatego zachęcamy, by zaprzyjaźnić się z produktami pszczelarskimi i wpleść je w każdy dzień, by czuć się jak najlepiej. Nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zaznać głębokiego relaksu w świetle pszczelej świecy.
〈 Sprawdź pozostałe aktualności

Blog

Zobacz więcej