A na sen – Miód

Pewnie znasz te noce, kiedy trudno zmrużyć oko, a sny nie chcą pojawiać się pod powiekami. Na ratunek przybywa wierny towarzysz, czyli miód, dzięki któremu łatwiej będzie Ci zasnąć, poranny wilczy głód będziesz mógł wymazać z pamięci, a nocne wstawanie w poszukiwaniu szybkiej przekąski odejdzie w niepamięć.

Spożywanie łyżeczki miodu przed snem dostarcza dawkę zdrowej energii, za sprawą której mózg może intensywnie pracować, nawet wtedy gdy smacznie śpimy, co skutkuje najwyższą jakością regeneracji i przyjemnego relaksu. Wypróbuj i sprawdź, czy Tobie też będzie towarzyszyć przyjemnie uczucie wyspania.

Miód ma właściwości uspokajające, otulające i wyciszające, co sprawia, że łatwiej jest zasnąć. Można go przyjmować w postaci łyżeczki wprost ze słoiczka, ale także w połączeniu z mlekiem. Ważne jest, by pamiętać, że miód zachowuje swoje wartości odżywcze jedynie do temperatury 42 stopni Celsjusza. Gdy mleko będzie zbyt gorące niestety straci część swoich wartości odżywczych, pozostawiając jedynie niezmienne walory smakowe.

Ten przedsenny rytuał zadba o doskonałe samopoczucie, niebywałe wyspanie, a do tego będzie wspomagać odporność i pomoże złagodzić stany zapalne. Pamiętaj, by stosować tylko te miody ze sprawdzonych źródeł.

Miody Napękowskie mają w sobie wszystko to, co niezbędne by noc zaowocowała nie tylko słodkimi snami, ale i znakomitą regeneracją, niezbędną do prawidłowego funkcjonowania Organizmu.〈 Sprawdź pozostałe aktualności

Blog

Zobacz więcej